Nye hjem i et inkluderende nabolag
– tett på utelivet

Meld din interesse

Tett på utelivet

Ønsker du å leve med naturens frihet i et nabolag med bærekraftige løsninger og moderne arkitektur? Drømmer du om å trekke ut fra byens pulserende tempo, hjem til en delikat bolig med fantastisk utsikt, omkranset av oppfriskende skogluft? Ser du etter et sted der hjemmekontoret omfavnes av frisk natur?

På Månetoppen i Ytre Enebakk, skal vi bygge lune, pustende hjem, omkranset av grønne, bilfrie tun og vakker vill Østmarkskog. Over tid skal vi bygge moderne rekkehus, tomannsboliger og leiligheter, i ulike størrelser med planer om nabolagsbarnehage og flotte lekeområder for de minste. Dette blir et område som i løpet av nær fremtid utfolder et rikt mangfold av hjem, med spennende uteområder som ivaretar naturen, nærmiljøet og lokalkulturen. Beliggenheten befinner seg i nærhet til et lite sentrum med alt man trenger i hverdagen; skoler, butikker, treningssentre, turløyper, barnehager og badeplasser.

Månetoppen er et nabolag plassert rett ved porten til Østmarka – tett på utelivet.

Salgsstart
våren 2022
Estimert byggestart
høsten 2022
Estimert overtakelse
våren 2024
Shutterstock 1305951766
Shutterstock 616613495
Shutterstock 622936310
Shutterstock 1062887393
Shutterstock 1723639912
Shutterstock 1545987146
Shutterstock 388398682
Shutterstock 1581553459
Shutterstock 256222564

Månetoppen er en naturperle som kan by på befriende kontraster som bryter med byens tempo og hjemmekontorets digitale tilværelse. Her bugner frisk natur utenfor vinduskarmen. Ser du etter et sted hvor du kan sove i ro og fred, drømme deg bort i skogens vakre måneskinn, eller med blikket festet tilden klare stjernehimmelen? Leter du etter et sted det er godt å leve, lenge?

Vi kan tilby et jordnært hjemsted som det lønner seg å investere i. Her er materialvalg og utforming nøye gjennomtenkt og hjemmene er plassert i et område i vekst som omfavner ro, drømmer og kreativ utfoldelse.

Månetoppen har sin opprinnelse fra et av utsiktspunktene fra området og betegner i dag et større område som er eventyrlig vakkert. Med en vestvendt utsikt over solkledde åskammer omfavnet av fredelige Langenvann, kan det stadig virke som om tiden står litt stille her oppe, i magiske meningsfulle øyeblikk.

Har du spørsmål?

Ta kontakt med våre meglere

Vi holder deg oppdatert

Ønsker du å holdes oppdatert om utviklingen av prosjektet og lanseringen av de første boligene? Registrer din interesse.

Ved å sende inn dette skjemaet godtar du å motta oppdateringer og nyhetsbrev om utbyggingsprosjektet fra utbygger, samt tillater Attentus Eiendomsmegling AS å behandle personopplysninger som er nødvendige for å oppfylle avtalen med deg, samt andre formål som selskapet har lov til å behandle opplysningene til ihht personvernforordningen. Les mer om hvordan personopplysninger behandles i personvernerklæringen.